English
O Nas

Firma Elstar-BIO Górny Sp. z o. o. od roku 1998r. specjalizuje się w projektowaniu i realizacji „pod klucz” komunalnych oczyszczalni ścieków w oparciu o technologię SBR.

Ponadto wykonujemy żelbetowe zbiorniki monolityczne dla potrzeb ochrony środowiska, rolnictwa i gospodarki komunalnej. Uzupełnieniem naszej oferty jest wykonawstwo zewnętrznych sieci kanalizacji sanitarnej oraz sieci wodociągowej. Dostarczamy także systemy napowietrzania powierzchniowego dla oczyszczalni ścieków. Systemy te bazują na stacjonarnych i pływających turbinach napowietrzających.

Kilka lat temu łącząc nabyte doświadczenia w budownictwie z technologią i renomą niemieckiej firmy BIOGEST GmbH, firma poszerzyła swoja działalność o kompleksowe wykonawstwo biologicznych oczyszczalni ścieków.
Dzięki tej współpracy Firma Elstar-Bio Górny specjalizuje się w w projektowaniu i wykonawstwie komunalnych oczyszczalni scieków typu SBR. Wszystkie zrealizowane przez nas obiekty cieszą się uznaniem inwestorów, okolicznych mieszkańców a cztery z nich otrzymały nagrodę ministra ochrony środowiska, lesnictwa i zasobów naturalnych.

Cztery Nasze obiekty nagrodzone zostały przez Ministra Ochrony Środowiska, Leśnictwa i Zasobów Naturalnych.  Elstar-Bio Górny sp. z o.o.
  +48 63 243 0480    sekretariat@elstar-bio.pl
   Mapka dojazdu       Napisz do Nasrealizacjaonline24.pl
obsługa informatyczna strony: witanet.c0.pl


zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki.Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce cookie.